Garanti ve İade Koşulları

 

Ürünlerimizin Garanti Süresi

 

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti altındadır. Ürün teslimatı sırasında veya kapı önü teslimatlarında ürünlerinizi kontrol ederken, herhangi bir hasar tespit ettiğinizde bize oluşan hasar ile alakalı görüntüleri WhatsApp veya e-mail ile bildiriniz.

Firmamız tarafından resimler kontrol edilerek gereken işlemler en kısa zamanda yapılır. Yapılan düzeltmeler ile alakalı sizlere bilgi verilmektedir. Zarar gören parçaları bize kargo aracılığı ile ulaştırmanız durumunda ürünün problemi giderilerek tekrar sizin kullanımınıza hazır hale getirilir. Bu işlemler size herhangi bir maddi kayıp yaşatmamaktadır.

 

Hatalı veya Farklı Ürün İadesi

 

Sistemimiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde aldığınız ürünlerin hatalı veya farklı bir ürün ile karşılaştığınızda iade hakkınızı kullanarak ürünleri ücret ödemeden iade edebilir ve ödediğiniz ücret tarafınıza iade edilir.

 

İade ve Değişim Şartları

 

Sipariş sonrasında ürünlerde oluşan hata müşteri tarafından oluşmuş ise ya da 7 gün içerisinde ürünler kullanılmış ise ürünlerin iadesi veya değişimi yapılamaz. Ürünlerin iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esas alınır.

 

Ürünlerim Eksik veya Sorunlu Geldi, Ne Yapmalıyım?

 

Nakliyat tarafından gelen ürünlerinizde herhangi bir sıkıntı (yanlış, eksik veya hatalı) yaşadığınız durumlarda, problemli olan parçaların resimlerini 0 553 715 50 05 numaralı telefona WhatsApp üzerinden göndermeniz gerekmektedir. Aynı şekilde SSH (Satış Sonrası Hizmet) departmanımıza, 0 224 713 43 30-31-32 numaralarından veya [email protected] e-mail adresinden mail yoluyla ulaştırmanız gerekmektedir. SSH kaydınız oluşturulduktan sonra gerekli incelemeler ve işlemler yapılarak tarafınıza problemli olan ürün veya ürünler gönderilmektedir.

Eksik veya hatalı ürünleri ortalama 7 iş günü içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Bazı istenmeyen durumlardan dolayı uzayan durumlarda, maksimum çözüm süreci 28 iş günüdür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR