İki Yıl İneviya Garantisi

 

Ürün Garantisi

 

Tüm ürünlerimiz 2 yıl İneviya.com garantisi altındadır. Ürün teslimatı sırasında veya kapı önü teslimatlarında ürünlerinizi kontrol ederken, herhangi bir hasar tespit ettiğinizde bize oluşan hasar ile alakalı görüntüleri e-mail ile bildiriniz.

 

Hasar Tespiti ve İşlemler

 

Firmamız tarafından resimler kontrol edilerek gereken işlemler en kısa zamanda yapılır. Yapılan düzeltmeler ile alakalı sizlere bilgi verilmektedir. Zarar gören parçaları bize kargo aracılığı ile ulaştırmanız durumunda ürünün problemi giderilerek tekrar sizin kullanımınıza hazır hale getirilir. Bu işlemler size herhangi bir maddi kayıp yaşatmamaktadır.

 

Hatalı veya Farklı Ürün İadesi

 

Sistemimiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde aldığınız ürünlerin hatalı veya farklı bir ürün ile karşılaştığınızda iade hakkınızı kullanarak ürünleri ücret ödemeden iade edebilir ve ödediğiniz ücret tarafınıza iade edilir.

 

İade ve Değişim Şartları

 

Sipariş sonrasında ürünlerde oluşan hata müşteri tarafından oluşmuş ise ya da 7 gün içerisinde ürünler kullanılmış ise ürünlerin iadesi veya değişimi yapılamaz. Ürünlerin iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esas alınır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR