İki Yıl Garanti

 

Tüm ürünlerimiz 2 yıl İneviya.com garantisi altındadırlar. Ürün teslimatı sırasında veya kapı önü teslimatlarında ürünlerinizi kontrol ederken, herhangi bir hasar tespit ettiğinizde bizlere oluşan hasar ile alakalı görüntüleri e-mail ile bildiriniz.
Firmamız tarafında resimler kontrol edilerek gereken işlemler en kısa zamanda yapılır.
Yapılan düzeltmeler ile alakalı sizlere bilgi verilmektedir. Zarar gören parçaları bizlere kargo aracılığı ile ulaştırmanız durumunda ürünün problemi giderilerek tekrardan sizlerin kullanımına hazır hale getirilir. Bu işlemler sizlere herhangi bir maddi kayıt yaşatmamaktadır.
Sistemimiz üzerinden yatığınız alışverişlerde aldığınız ürünlerin hatalı veya farklı bir ürün ile karşılaştığınızda iade hakkınızı kullanarak ürünleri ücret ödemeden iade edebilir ödediğiniz ücret tarafınıza iade edilir.
Sipariş sonrasında ürünlerde oluşan hata müşteri tarafından oluşmuş ise yada 7 gün içerisinde ürünler kullanılmış ise ürünlerin iadesi veya değişimi yapılamaz. Ürünlerin iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esas alınır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR