Sitemizdeki ürünlerin kurulumu ürüne göre değişiklik göstermektedir. Ürün detay sayfasında; Ürün demonte olarak gönderilir. Kurulum müşteriye aittir. Kurulum ücretsiz olarak İneviya tarafından yapılacaktır. Kurulum gerektirmemektedir. seçenekleri bulunmaktadır. Kurulumu İneviya'ya ait olan ürünler için kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekiplerimiz hizmet vermektedir. Satın almak için 0553 715 50 05 veya 0553 713 43 36 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Tüm Türkiye'ye teslimat yapıyoruz.

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Sitemizdeki ürün içeriklerinde belirtilen teslimat süreleri “maksimum süre” olarak belirlenmiştir. Çok acil teslimat istenen durumlar için müşteri hizmetlerimiz 0553 715 50 05 veya 0553 713 43 36'dan (09:00 -18:00) bizimle iletişime geçebilirsiniz, kesin olmamakla birlikte üreticimiz ile görüşülerek ürünün hazırlanma aşamasında hızlandırma konusunda yardımcı olunabilir ama teslimat iliniz burada yine önemlidir

Ürünlerimiz İneviya'ya ait bir fabrikada değil, alanında uzman, çok uzun yıllardır bu sektörde olan üreticilerimiz tarafından üretiliyor. İnegöl'de kurmuş olduğumuz merkezimizde tüm bu ürünlerin son kontrolleri, kendi kalite kontrol ekibimiz tarafından yapılıyor. Sitemizde gördüğünüz tüm ürünler de İneviya tarafından 2 yıl garanti ile güvence altında.

Ürünlerimizi siz sipariş verdiğinizde size özel olarak üretiyoruz. Genel olarak stoklu çalışmıyoruz.

Sipariş edeceğiniz ürüne göre ürünün döşeme renginde değişiklik yapabilirsiniz.( Ürün detayda renk değişimi yoktur ibaresi olan ürünler için bu bilgi geçerli değildir) Alternatif renk seçenekleri ürün detay sayfasında ek fotoğraflarda mevcuttur. Eğer yoksa [email protected] mail adresine mail atarak talepte bulunabilirsiniz. (Not: Döşeme rengi değiştirilen ürünlerin iadesi alınmamaktadır.)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR