Sık Sorulan Sorular

 

Ürünlerim Bana Nasıl Teslim Edilecek?

 

Kargo ve nakliye olmak üzere 2 şekilde teslimat yapmaktayız. Aldığınız ürüne göre teslimat şekli belirlenmektedir. Teslimat detaylarında ürününüzün kargo ile mi nakliye ile mi geleceği belirtilmektedir. Kargo ile gönderilen ürünler için "kargo ile teslimat", nakliye ile gönderilen ürünler için "Randevulu Teslimat" yazmaktadır. Nakliye ile teslim edilen ürünlerde teslimatlarımız anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır (Herhangi bir kampanya kapsamında değilse, örneğin: bina önü teslimli bir kampanya değilse). Bugüne kadar 81 il ve 600'ün üzerinde ilçeye ürünlerimizi teslim etmiş bulunmaktayız.

 

Kurulum ve Montajı Kim Yapıyor?

 

Sitemizdeki ürünlerin kurulumu ürüne göre değişiklik göstermektedir. Ürün detay sayfasında; "Ürün demonte olarak gönderilir. Kurulum müşteriye aittir.", "Kurulum ücretsiz olarak İneviya tarafından yapılacaktır.", "Kurulum gerektirmemektedir." seçenekleri bulunmaktadır. Kurulumu İneviya'ya ait olan ürünler için kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekiplerimiz hizmet vermektedir. Satın almak için 0553 715 50 05 veya 0553 713 43 36 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin Her Yerine Teslimatınız Var Mı?

 

Tüm Türkiye'ye teslimat yapıyoruz.

 

Ürünlerinizin Garantisi Var Mı?

 

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Üretim Süresini Kısaltabiliyor Musunuz?

 

Sitemizdeki ürün içeriklerinde belirtilen teslimat süreleri “maksimum süre” olarak belirlenmiştir. Çok acil teslimat istenen durumlar için müşteri hizmetlerimiz 0553 715 50 05 veya 0553 713 43 36 'dan (09:00 - 18:00) bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kesin olmamakla birlikte üreticimiz ile görüşülerek ürünün hazırlanma aşamasında hızlandırma konusunda yardımcı olunabilir, ancak teslimat iliniz burada yine önemlidir.

 

Ürüne Nasıl Güvenebilirim?

 

Ürünlerimiz İneviya'ya ait bir fabrikada değil, alanında uzman, çok uzun yıllardır bu sektörde olan üreticilerimiz tarafından üretiliyor. İnegöl'de kurmuş olduğumuz merkezimizde tüm bu ürünlerin son kontrolleri, kendi kalite kontrol ekibimiz tarafından yapılıyor. Sitemizde gördüğünüz tüm ürünler de İneviya tarafından 2 yıl garanti ile güvence altında.

 

Ürünler Hazır mı, Sipariş Üzerine mi Üretiliyor?

 

Ürünlerimizi siz sipariş verdiğinizde size özel olarak üretiyoruz. Genel olarak stoklu çalışmıyoruz.

 

Döşemeli Ürün Renginde Değişiklik Yapabilir Miyim?

 

Sipariş edeceğiniz ürüne göre ürünün döşeme renginde değişiklik yapabilirsiniz (Ürün detayda "renk değişimi yoktur" ibaresi olan ürünler için bu bilgi geçerli değildir). Alternatif renk seçenekleri ürün detay sayfasında ek fotoğraflarda mevcuttur. Eğer yoksa [email protected] mail adresine mail atarak talepte bulunabilirsiniz (Not: Döşeme rengi değiştirilen ürünlerin iadesi alınmamaktadır.).

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR