Tüm TÜRKİYE'ye 35000 TL Ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo Ve Montaj

 

Mobilyaların taşınması diğer ürünlere göre çok daha önemlidir. Neden diye sormaya bile gerek duymuyorsunuz sizlerin de tahmin edeceği gibi kırılma ihtimali zarar görme ihtimali oldukçe yüksektir. Bunun yanında birde maddiyat kısmı geliyor aslında en önemli faktör bunu gösterebiliriz çünkü mobilyaları yüksek ücretler karşılığında satın aldığımız için gösterdiğimiz özen mecburiyetten artmaktadır.
İNEVİYA olarak bizler ekiplerimizi özenle seçmekteyiz çünkü müşteri memnuniyeti çok önemlidir. İşte bu sebeptendir ki ürünlerimizin taşınmasının sorumluluğunu üstlenen iş ortaklarımıza burada çok daha fazla görev düşmektedir. Bu özen ve nizamı gösteren bir iş ortağımız ile ürünlerinizi en ufak bir zarara uğratmadan sizlere teslim edecek iş birliği yaptığımız işinde profesyonelliği prensip edinmiş firma olan MOBİLNAKLET firması ile ürünlerinizin sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız.
Mobilnaklet firması ile alakalı bilgiler vermek istiyoruz, Sizlerinde gönlünüzü ferah tutmanız adına. Tamamen profesyonel olarak taşımacılık işlerini yapan bu firma sadece mobilya taşımacılığı işi yapmaktadır ve tamamen profesyonel düşünen ekibiyle Türkiye'de isim yapmış bir nakliyat firmasıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR