Ücretsiz Kargo ve Montaj

 

Tüm TÜRKİYE'ye 45,000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo ve Montaj

 

Mobilyaların Taşınması

 

Mobilyaların taşınması diğer ürünlere göre çok daha önemlidir. Neden diye sormaya bile gerek duymuyorsunuz; sizlerin de tahmin edeceği gibi kırılma ve zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Bunun yanında maddi açıdan da önemlidir; mobilyaları yüksek ücretler karşılığında satın aldığımız için gösterdiğimiz özen mecburiyetten artmaktadır.

 

Müşteri Memnuniyeti

 

İNEVİYA olarak ekiplerimizi özenle seçmekteyiz çünkü müşteri memnuniyeti çok önemlidir. İşte bu sebeptendir ki ürünlerimizin taşınmasının sorumluluğunu üstlenen iş ortaklarımıza burada çok daha fazla görev düşmektedir.

 

Profesyonel Taşımacılık

 

Bu özen ve düzeni gösteren iş ortağımız, ürünlerinizi en ufak bir zarara uğratmadan sizlere teslim edecek olan ve işinde profesyonelliği prensip edinmiş firma olan MOBİLNAKLET ile iş birliği yapmaktayız.

 

Mobilnaklet Firması Hakkında

 

Mobilnaklet firması ile ilgili bilgiler vererek sizlerin gönlünü ferah tutmak istiyoruz. Tamamen profesyonel olarak taşımacılık işlerini yapan bu firma, sadece mobilya taşımacılığı işi yapmaktadır ve tamamen profesyonel düşünen ekibiyle Türkiye'de isim yapmış bir nakliyat firmasıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR